شناسهٔ خبر: 111574 - سرویس جاده‌ای
نسخه قابل چاپ

حمل و نقل جاده‌ای در هفته‌ای که گذشت؛

بارگذاری آخرین وضعیت رویه راه‌های فرعی در سامانه مدیریت روسازی/ محورهای مواصلاتی منتهی به پایتخت آماده میزبانی از مسافران تابستانی

افزایش 70 درصدی حجم ترددها بارگذاری آخرین وضعیت رویه راه‌های فرعی در سامانه مدیریت روسازی و آمادگی محورهای مواصلاتی منتهی به پایتخت به منظور میزبانی از مسافران تابستانی مهم‌ترین اخبار حمل و نقل جاده‌ای در هفته گذشته بود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی،‌ مهمترین اخبار حمل‌ونقل جاده‌ای در هفته‌ای که گذشت به شرح زیر است:

اختصاص ۴هزار میلیارد تومان اعتبار برای راه‌های استان خراسان شمالی

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه ما خادم مردم هستیم گفت: ۴هزار میلیارد تومان اعتبار برای راه‌های استان خراسان شمالی در نظر گرفته شده است که با انجام عملیات اجرایی ساخت واحدهای مسکونی و راهسازی ، بتوانیم شاخص‌های استان را در کشور بالاتر ببریم.

سیاست دولت سیزدهم بهبود شرایط مناطق محروم کشور است/تحول حمل‌ونقل استان با اعتبار یک هزار میلیارد تومانی

وزیر راه و شهرسازی سفرهای استانی رئیس جمهور و هیات همراه را در راستای سیاست‌های دولت سیزدهم برای تقویت مناطق محروم دانست و گفت: اختصاص اعتبار هزار میلیارد تومانی برای راه‌های روستایی و منابع دیگر حوزه‌ها می‌تواند منجر به تحول حمل‌ونقل استان خراسان شمالی شود.

پاسخگویی به ۴۵۷ تماس مردمی در خراسان جنوبی طی یک ماهه گذشته

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از پاسخگویی به ۴۵۷ تماس مردمی در قالب اجرای طرح طوس از ابتدای عملیاتی شده آن خبرداد

بارگذاری آخرین وضعیت رویه راه‌های فرعی در سامانه مدیریت روسازی

مدیرکل دفتر مطالعات راهبردی و اقتصاد حمل ونقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: آخرین وضعیت رویه راه‌های فرعی در سامانه مدیریت روسازی این سازمان در حال بارگذاری است.

آغاز اجرای نیوجرسی در محور تهران- مشهد/ رفع ۹۰ درصد از نقاط حادثه‌خیز موجود در محور کمربندی دوم تهران

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران از ایمن سازی‌ محورهای مواصلاتی، آغاز اجرای نیوجرسی در محور تهران- مشهد و رفع ۹۰ درصد از نقاط حادثه‌خیز موجود در محور کمربندی دوم تهران خبر داد.

۲۳ اکیپ راهداری مهیای میزبانی از مسافران جاده‌ای و تابستانی استان البرز

مدیرکل راهداری استان البرز در راستای آغاز سفرهای تابستانی هموطنان از فعالیت ۲۳ اکیپ راهداری در محورهای مواصلاتی این استان خبر داد.

ایجاد مراکز لجستیک کشور باید عملیاتی شود/ تاکید بر جذب سرمایه‌گذاری در پهنه‌های مختلف کشور

معاون حمل‌ونقل وزارت راه‌وشهرسازی و دبیر ستاد مراکز لجستیک کشور با بیان اینکه نگاه وزارت راه‌وشهرسازی، ایجاد مراکز لجستیک کشور و عملیاتی کردن آنها است، بر ضرورت بررسی درخواست سرمایه‌گذاران در پهنه‌های مختلف کشور برای راه‌اندازی مراکز لجستیک تاکید و اعلام کرد که این درخواست پس از کارشناسی در دستور کار کمیسیون تخصصی جهت ارائه در ستاد مراکز لجستیک قرار گیرد.

محورهای مواصلاتی منتهی به پایتخت آماده میزبانی از مسافران تابستانی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران از آمادگی راهداری این استان به منظور تردد مسافران تابستانی در محورهای مواصلاتی استان تهران خبر داد.