شناسهٔ خبر: 111965 - سرویس جاده‌ای
نسخه قابل چاپ

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد؛

انسداد موقتی محور  اصفهان – شهرکرد

همزمان با نوروز سه کیلومتر باند دوم در محدوده کمربندی غربی زاهدان زیر بار ترافیک رفت کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از انسداد موقتی محور  اصفهان – شهرکرد به دلیل واژگونی تانکر در این مسیر خبر داد و گفت: تا ساعات آینده این محور بازگشایی خواهد شد.

امیر معصومی کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور، در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، در تشریح آخرین وضعیت محورهای شمالی گفت: در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل تونل گسیل تا نساء ترافیک سنگین گزاش شده است.

وی همچنین از ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده تونل شماره یک خبر داد و گفت: در محور فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت تردد روان جریان دارد.

معصومی بااشاره به نبود هرگونه مداخلات جوی در محورهای شمالی، درباره آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها خاطر نشان کرد: ترافیک سنگین در آزادراه تهران - کرج محدوده بوستان چیتگر گزارش شده است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: در آزادراه قزوین – کرج محدوده پل فردیس نیز ترافیک سنگین است.

وی محور اصفهان – شهرکرد را دارای انسداد موقتی اعلام کردو افزود: این انسداد به دلیل واژگونی یک دستگاه تانکر در این مسیر رخ داده و به زودی برطرف می‌شود.

معومی محور دیگر مسدود شریانی را ریگان – ایرانشهر اعلام کرد و گفت: محورهای هشتگرد - طالقان و لاسم - ارجمند دارای انسداد فصلی هستند.