شناسهٔ خبر: 113549 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در ۴ ماهه اول امسال؛

میزان جابه جایی کالا در استان ۹ درصد افزایش یافت

ترانزیت مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان ایلام گفت: طی چهار ماه نخست سال جاری میزان جابه جایی کالا در استان ۹ درصد افزایش داشته است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(ایلام)؛ سیدزاهدین چشمه خاور اظهار داشت: در این مدت بیش از ۷۷۷ هزار تن انواع کالا از طریق ناوگان حمل ونقل این استان جابجا شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹ درصد افزایش داشته است.

وی عنوان کرد: این میزان حمل کالا توسط ۵۱ هزار و ۱۷۴ سرویس (بارنامه) جابجا شده  است.

وی افزود: سیمان، گندم،کلینگر،پلی اتیلن،انواع گاز مایع و انواع مصالح ساختمانی بیشترین میزان کالاهایی بوده که در این مدت توسط ناوگان حمل و نقل عمومی استان جابجا شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام یادآور شد: سالانه بیش از ۹۸ درصد جابجایی کالا در داخل استان توسط بخش حمل و نقل جاده ای صورت می گیرد که این بخش دارای قابلیت ها و امکانات گسترده ای در سطح کشور است.

وی تاکید کرد: نظارت کامل بر فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی با استقرار و فعالیت تیم های گشت نظارتی در سطح استان بطور مستمر درحال انجام است

وی گفت: در صورت مشاهده هر گونه تخلف، متخلفان به کمیسیون های رسیدگی به تخلفات سازمان راهداری معرفی و برابر ضوابط با آنها برخورد خواهد شد.

چشمه خاور تاکید کرد: مردم می توانند از طریق شماره پیامکی ۱۰۰۰۱۴۱ و یا تلفن گویای ۱۴۱ شکایات خود را جهت پیگیری به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام منعکس نمایند.