شناسهٔ خبر: 113707 - سرویس جاده‌ای
نسخه قابل چاپ

مرکز مدیریت راه‌های کشور خبر داد؛

رفع انسداد پنج محور مواصلاتی متاثر از سیلاب

بازگشایی مسیر مرکز مدیریت راه‌های کشور با انتشار اطلاعیه‌ای از بازگشایی چند محور مواصلاتی متاثر از سیلاب اخیر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مرکز مدیریت راه‌های کشور با انتشار اطلاعیه‌ای از بازگشایی محور انار – یزد در استان یزد خبر داد.

براساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور، این محور به علت بارش شدید باران، سیلاب و طغیان رودخانه فصلی مسدود شده بود.

این مرکز همچنین از بازگشایی محور سراوان - اسلام آباد در استان سیستان و بلوچستان خبر داد و اعلام کرد این محور که به علت بارش شدید باران، سیلاب و طغیان رودخانه فصلی مسدود شده بود، با تلاش راهداران بازگشایی شد.

محور هشتگرد - طالقان در استان البرز، محور انار – مهریز، محدوده پل چهار دهنه کیلومتر ۲۰ و محور قلعه گنج - رمشک در جنوب استان کرمان جنوب نیز که به علت بارش شدید باران، سیلاب و طغیان رودخانه فصلی مسدود شده بودند، صبح امروز، هشتم مرداد ماه بازگشایی شدند.

لازم به ذکر است، طی چند روز اخیر بارش‌های موسمی سبب طغیان رودخانه‌ها و آسیب به سدها در نقاط مختلف کشور شده و سیلاب خسارت‌های جانی و مالی را برجای گذاشته است؛ لذا با توجه به پیش بینی وقوع بارش‌های رگباری تا روز دوشنبه، ۱۰ مرداد ماه، از تمام هموطنان درخواست شده از قرار گرفتن در حریم رودخانه‌ها و مسیل‌های سیل و همچنین حضور در نقاط کوهستانی پرهیز کنند و پیش از آغاز سفر با سامانه ۱۴۱ مدیریت راه‌های استان تماس گرفته و از آخرین وضعیت راه‌ها مطلع شوند.