شناسهٔ خبر: 113755 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

معاون حمل و نقل راهداری مازندران اعلام کرد:

تمدید ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون تأسیس شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی کالا

مازندران- معاون حمل و نقل معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران از تمدید ثبت نام متقاضیان جدید واجد شرایط شرکت بیست و ششمین آزمون تاسیس شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی کالا از امروز شنبه 8 تا 20 مرداد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهر سازی از مازندران ، ابوالفضل صفری اظهار داشت: تارنمای آزمون به نشانی   transit.rmto.ir از روز شنبه هشتم مرداد تا پنج‌شنبه بیستم مرداد ماه سال جاری برای ثبت‌نام جاماندگان از آزمون تأسیس شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی کالا، مجدد بازگشایی می‌شود.
وی با بیان این که تاریخ و محل برگزاری آزمون متعاقباً اعلام می‌شود، افزود: آزمون این دوره نیز عمدتاً بر مهارت‌های تخصصی و اطلاعات کاربردی داوطلبان مبتنی خواهد بود و متقاضیان أخذ مجوز تأسیس شرکت حمل و نقل بین‌المللی کالا باید از تجارب و دانش کافی علمی و کاربردی در حوزه‌های مرتبط با حمل و نقل بین‌المللی کالا و ترانزیت برخوردار باشند.
معاون حمل و نقل  اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران تصریح کرد: پذیرفته‌شدگان آزمون دوره‌های قبل، اجازه شرکت در آزمون را نداشته و درصورت مشاهده یا گزارش چنین مواردی، وفق مقررات اقدام می‌شود.
وی یادآور شد: با توجه به شرایط کرونایی، انجام دو نوبت واکسیناسیون و ارائه گواهی آن که حداقل دو هفته از نوبت دوم گذشته باشد و ارائه تست پی سی آر منفی کرونا با مهلت حداکثر ۹۶ ساعت از انجام آزمایش صادر شده از آزمایشگاه معتبر برای متقاضیان الزامی است.