شناسهٔ خبر: 114018 - سرویس بنادر و دریانوردی
نسخه قابل چاپ

با حکم معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی؛

حسین عباس‌نژاد مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان شد

حسین عباس نژاد معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی «حسین عباس‌نژاد» را به سمت مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، علی‌اکبر صفایی در حکم انتصاب حسین عباس‌نژاد بر رعایت کامل قوانین و مقررات و مصوبات هیات عامل و شورای عالی سازمان به عنوان فصل­ الخطاب در اجرای کلیه امور؛ توانمند سازی، تقویت و ارتقای نیروهای انسانی متخصص و متعهد و تاکید بر انتخاب مدیران از میان همکاران کارآمد و پاک دست؛ توسعه سرمایه­‌گذاری و پویایی در فضای کسب و کار؛ بازاریابی مناسب و تسهیل جریان کالا، کشتی و رفع دغدغه‌های بخش خصوصی تاکید کرده است.

در بخش دیگری از این حکم توسعه بنادر هرمزگان منطبق با طرح‌های جامع مصوب، ارتقای ایمنی در زمینه فعالیت‌های بندری و دریایی، توجه جدی به ایجاد منطقه لجستیکی در اراضی ۲۴۰۰ هکتاری و توسعه حمل و نقل چند وچهی و تجهیز ناوگان مسافری دریایی و بندری و فرایندسازی جریان کالا مبتنی بر فناوری اطلاعات و دولت الکترونیک از مهم ترین ماموریت های مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان عنوان شده است.

به گزارش سازمان بنادر و دریانوردی، حسین عباس‌نژاد دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی دریا گرایش کشتی‌سازی است. مشاور مدیرعامل در امور دریایی، سرپرست معاونت دریایی، مدیرکل امور دریایی، مدیرکل سازمان‌های تخصصی دریایی، مشاور معاونت امور دریایی، کارشناس مسئول ثبت کشتی‌ها و صدور گواهینامه‌های دریایی و کارشناس سازمان های تخصصی و بین‌المللی و ممیزی IMO از مهمترین مسئولیت‌های حسین عباس‌نژاد در طول ۳۰ سال فعالیت در سازمان بنادر و دریانوردی است.