شناسهٔ خبر: 114153 - سرویس جاده‌ای
نسخه قابل چاپ

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور خبر داد؛

ترافیک سنگین در آزادراه تهران - شمال و کرج- قزوین / ترددد روان در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت

تردد جاده ای.jpg کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از ترافیک سنگین در آزادراه های تهران - شمال و کرج – قزوین خبر دادو گفت: در محور فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت مسیررفت و برگشت تردد روان است.

امیر معصومی کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت محورهای شمالی را توضیح داد و گفت: در محور چالوس مسیر(جنوب به شمال) حدفاصل شهرستانک تا نساء و محدوده سیاه بیشه و همچنین در آزادراه تهران - شمال مسیر(جنوب به شمال) حدفاصل تونل شماره ۱۸ تا انتهای مسیر ترافیک سنگین است.

 به گفته معصومی در محور هراز مسیر(جنوب به شمال) محدوده های گالری امامزاده هاشم و آب اسک ترافیک سنگین است و در محور فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) تردد روان اعلام شده است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور در مورد وضعیت ترافیکی سایر محورها گفت: در آزادراه کرج – قزوین محدوده پل کردان ترافیک سنگین  گزارش شده است.

معصومی محورهای شمالی را فاقد هرگونه مداخلات جوی دانست و افزود: محور مسدود شریانی محور نیز ریگان - ایرانشهر است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور محور دارای انسداد فصلی را لاسم - ارجمند و محور مسدود غیرشریانی را تهران - امامزاده داود اعلام کرد.