شناسهٔ خبر: 114667 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خبر داد:

جابجایی کاروان های راهیان نور دانش آموزی استان اردبیل با ۹۰ دستگاه اتوبوس

راهیان نور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: کاروان های راهیان نور دانش آموزی استان اردبیل با ۹۰ دستگاه اتوبوس عازم مناطق عملیاتی شمالغرب کشور می شوند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از اردبیل،کلیم اله وثوقی در جلسه هماهنگی اعزام کاروان ها راهیان نور دانش آموزی از انجام تمهیدات لازم جهت اعزام کاروان های راهیان نور خبر داد.

عضو شورای اداری استان اردبیل افزود: از ابتدای سال جاری بیش از ۲ هزارو ۵۰۰ زائر سرزمین های نور با ۵۷ دستگاه اتوبوس از مناطق عملیاتی بازدید کرده اند.

رئیس کمیته حمل ونقل ستاد راهیان نور استان اردبیل با گرامیداشت یاد و خاطره ۳ هزارو۴۰۰ شهید والامقام استان،عزت،اقتدار،صلابت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی را مدیون خون پاک شهدا دانست و بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد.

دبیر کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل ونقل استان اردبیل اهمیت اعزام کاروان راهیان نور را در شناساندن رشادت ها،فداکاری ها و ایثارگری های شهدای گرانقدر بسیار مهم عنوان کرد و گفت: تنها راه اقتدار و پیشرفت همگان الگوگیری از زندگانی ارزشمند شهدا،جانبازان،ایثارگران و رزمندگان است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با بیان اینکه همه ما وظیفه داریم راه شهدا را با تمام توان ادامه دهیم خاطرنشان کرد: در راستای انتقال فرهنگ عاشورایی دوران دفاع مقدس و شناساندن رشادت های شهیدان کارکنان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان،فعالان عرصه حمل و نقل و رانندگان پرتلاش با روحیه جهادی و انقلابی در میدان عمل آماده خدمات رسانی هرچه شایسته به زائران کاروان های راهیان نور هستند.

وثوقی گفت: نظارت ویژه ای بر عملکرد شرکت ها و ناوگان های اعزامی از طریق معاونت حمل ونقل انجام می شود تا زائران راهیان نور در سلامتی و امنیت کامل از این سفر معنوی بهره های لازم را ببرند.