شناسهٔ خبر: 114874 - سرویس بنادر و دریانوردی
نسخه قابل چاپ

وزیر بنادر و کشتیرانی هند وارد بندر چابهار شد/ بازدید از بخش‌های مختلف بندر به همراه مدیرعامل سازمان بنادر

وزیر بنادر و کشتیرانی هند وارد بندر چابهار وزیر بنادر و کشتیرانی و آبراهه‌های هند در صدر یک هیات بلند پایه دقایقی پیش وارد بندر چابهار شد و در نخستین برنامه سفر، از پایانه‌های بندری و تجهیزات و تاسیسات بندر چابهار بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، سارباناندا سونوال؛ وزیر بنادر و کشتیرانی و آبراهه‌های هند، پنجشنبه شب در صدر هیاتی متشکل از برخی مدیران بنادر این کشور از جمله سونیل موکوندان مدیرعامل شرکت IPGL هند وارد تهران شد.

 وزیر بنادر و کشتیرانی و آبراهه‌های هند را در سفر به بندر چابهار، علی اکبر صفایی؛ معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و جمعی از مدیران این سازمان و مسئولان بندر و شهر چابهار همراهی می‌کنند. 

به گزارش سازمان بنادر و دریانوردی، بازدید از پایانه‌های بندری و تجهیزات و تاسیسات بندر، بازدید از طرح توسعه بندر، زیرساخت‌ها و تجهیزات اسکله‌ها و فرآیند تخلیه کالا در محل اسکله ۳ و ۴ طرح توسعه بندر، بازدید از سیلوی غلات ۱۰۰ هزار تنی بندر، پروژه ساخت مخازن قیر صادراتی و نیز بازدید از مخازن نگهداری متانول صادراتی از جمله برنامه‌های وزیر بنادر و کشتیرانی و آبراهه‌های هند در بندر چابهار است.