شناسهٔ خبر: 117125 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی لارستـان در حاشیه بازدید از کتابخانه مرکزی لار اعلام کرد:

پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی در کتابخانه مرکزی لارستان

بازدید از کتابخانه مرکزی شهر لار مدیر کل راه و شهرسازی لارستان به همراه مدیر کل کتابخانه های استان فارس از ساختمان کتابخانه مرکزی لارستان بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (لارستان) شبانی مدیر کل راه و شهرسازی لارستان به همراه مدیر کل کتابخانه های استان فارس از ساختمان کتابخانه مرکزی لارستان بازدید کرد.

شبانی در حاشیه این بازدید با بیان اینکه : عملیات اجرایی کتابخانه مرکزی شهر لار در زمینی به مساحت قریب به ٣٥٠٠ متر مربع و زیر بنای تقریبی ٢٥٠٠ متر مربع تاکنون ٨٠ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، افزود : تلاش اداره کل تسریع در اتمام عملیات اجرایی تا مرحله بهره برداری است و با توجه به اینکه این پروژه در مراحل نازک کاری و خرید لوازم و تجهیزات سرمایشی و گرمایش و ... است پیگیری ها و رایزنی ها برای تحقق این مهم افزایش یافته است و از مهمترین دلایل طولانی شدن زمان ساخت و اتمام این پروژه عدم اختصاص به موقع و کافی اعتبارات طی سالیان اخیر بوده است.

وی افزود : با پیگیری های صورت گرفته تا به امروز اعتباری معادل  ٢٢ میلیارد ریال در سال ١٤٠١ به این پروژه اختصاص یافته و ضمن برگزاری مناقصه و عقد قرارداد با پیمانکار ذیصلاح عملیات اجرایی برای تکمیل بخش های باقی مانده ساختمان کتابخانه لار از اواخر شهریور ١٤٠١ شروع خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی لارستـان تاکید کرد : ما در تلاشیم تا هر چه سریعتر این ساختمان که مدت هاست با اعتبارات قطره چکانی به این مرحله رسیده مورد استفاده کاربران قرار گیرد، هرچند که برای بهره برداری کامل از این پروژه در زمان فعلی به ٥٠ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.