شناسهٔ خبر: 117316 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

با پیگیری های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان محقق شد: 

تشکیل انجمن خیرین راهساز استان آذربایجان غربی 

تشکیل انجمن خیرین راهساز استان آذربایجان غربی  مشاور وزیر و مدیرعامل انجمن خیرین راهساز کشور از تشکیل انجمن خیرین راه ساز استان آذربایجان غربی به همت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، حسن میر شفیع مشاور وزیر و مدیرعامل انجمن خیرین راهساز کشور در جلسه ای که با حضور خداداد مقبلی معاون ساخت و نگهداری راههای فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی نیز جمعی از خیرین راه ساز استان تشکیل شده بود، از تشکیل انجمن خیرین راه ساز آذربایجان غربی به همت و ابتکار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خبر داد.

وی با بیان حمایت وزارت راه و شهرسازی از خیرین راه ساز و بررسی مسائل و مشکلات پیش روی آنها گفت : مشارکت در ساخت و توسعه راهها یکی از اقدامات مهم و ماندگار در توسعه و آبادانی میهن اسلامی مان و از باقیات الصالحات است.

وی افزود: استان آذربایجان غربی ظرفیت های زیادی برای خیرین راه ساز جهت مشارکت در پروژه های راه سازی و راه های روستایی دارد و از این عزیزان دعوت می‌شود تا در احداث راه های روستایی جهت محرومیت زدایی در این حوزه حضور فعال داشته باشند.

پیمان آرامون مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی هم در این جسه اظهار داشت: انجمن خیرین راهساز استان آذربایجان غربی به منظور ایجاد بستر و تسهیل امکانات حمل و نقل در نقاط نیازمند، آسیب دیده و محروم توسط جمعی از خیرین استان پایه ریزی و تشکیل می‌شود  و آماده ارائه خدمات، جذب و هدایت کمک های فکری، مادی و معنوی خیرین مرتبط در این زمینه است.

آرامون ادامه داد: خیرین محترم راه ساز می‌توانند کمک شایانی برای رفع محرومیت و پیشبرد اهداف بلند راه سازی استان مخصوصا در مناطق محروم داشته باشند چرا که وجود راه امن و ایمن علی الخصوص در مناطق روستایی تاثیر زیادی در رشد اقتصادی و کشاورزی و اشتغال این مناطق خواهد داشت.

گفتنی است در پایان این مراسم با حضور مسئولین فوق الذکر از جمعی از خیرین راه ساز استان آذربایجان غربی با اهدای لوح سپاس تقدیر بعمل آمد و مجمع خیرین راهساز استان آذربایجان غربی با مدیریت آقای ادیک مجنونیان تشکیل شد.