شناسهٔ خبر: 117467 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خراسان رضوی:

 رفع تصرف اراضی دولتی شهرستان طرقبه - شاندیز به ارزش ۴ میلیارد ریال

رفع تصرف اراضي طرقبه شانديز فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خراسان رضوی از خلع ید و رفع تصرف ۱۰۰ مترمربع اراضی ملی در شهرستان طرقبه و شاندیز به ارزش ۴ میلیارد ریال خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (خراسان رضوی)، سرهنگ مجید علی نیا گفت: طی گشت زنی های نیروهای یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن شهرستان طرقبه -شاندیز، مشاهده شد شخصی در منطقه شاندیز - ابرده این شهرستان در زمینی به مساحت ۱۰۰ مترمربع، اقدام به احداث دیوارکشی و ساخت بنا نموده که ارزش آن مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان بوده است؛ که با آرای صادره از مراجع قضایی نسبت به اجرای حکم قلع و قمع، رفع تصرف و اعاده به وضع سابق اقدام شد.  

فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خراسان رضوی همچنین به نقش مهم گزارش های مردمی در جلوگیری از تصرفات اراضی دولتی اشاره کرد و گفت: گشت حفاظت اراضی این اداره کل به صورت مستمر مشغول بازدید از حوزه استحفاظی بوده و با هرگونه تصرف اراضی ملی به شدت برخورد می کند.

وی در پایان اظهار داشت: شهروندان محترم می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف و زمین خواری با شماره تلفن ثابت به شماره ۰۵۱۳۷۶۵۰۱۷۹ و سامانه تلفن گویای ۴ رقمی ۱۶۵۶ تماس بگیرند و هرگونه دخل و تصرف و یا تعرض و دخالت در اراضی ملی و دولتی را به یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی اعلام کنند.