شناسهٔ خبر: 118416 - سرویس جاده‌ای
نسخه قابل چاپ

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور خبر داد؛

ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج و محور شهریار - تهران

تردد کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج و محور شهریار - تهران در برخی از مقاطع خبر داد.

امیر معصومی کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، در تشریح آخرین وضعیت تردد در محورهای شمالی کشور گفت: تردد از محور هراز تا ساعت ۱۲ ظهر مورخ ۲۷ مهر ماه ممنوع است.

وی وضعیت تردد در محورهای چالوس، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) را روان اعلام کرد و افزود: محور شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور در مورد آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها نیز گفت: هم‌اکنون در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس ترافیک سنگین اعلام شده است و محور شهریار - تهران در برخی از مقاطع شاهد ترافیک سنگین هستیم.

معصومی در توضیح آخرین وضعیت جوی محورهای موصلاتی کشور هم از بارش باران در برخی از محورهای استان‌ گیلان خبر داد و گفت: محور هراز، محدوده پیچ ابتهاج، واقع در استان مازندران نیز تا ساعت ۱۲ ظهر مورخ ۲۷ مهر ۱۴۰۱ به صورت ۲۴ ساعته، به‌ دلیل اجرای عملیات کارگاه جاده‌ای، کیلومتر ۹۰ محور فوق مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین چالوس و فیروزکوه انجام می‌شود.