شناسهٔ خبر: 118473 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

ملاقات چهره به چهره مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با شهروندان

ملاقات حضوری مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با تعدادی از مردم و هم استانیها ، در راستای راهبردهای دولت مردمی و رسیدگی به مسائل و مشکلات آنان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی |(کرمانشاه)، با توجه به نیاز مستمر و بی واسطه مدیران با مردم ، دیدار مردمی مهرداد آهکی مدیر کل راه و شهرسازی استان با هم شهروندان انجام گرفت تا در فرصتی مناسب ،مراجعه کنندگان مستقیم و بی واسطه مسائل مدنظر و مطالبات خود را با مدیر کل دستگاه در میان بگذارند.

گفتنی است در برنامه ملاقات مردمی این هفته، شماری از شهروندان مسائل، مشکلات و درخواست‌های خود را در خصوص حوزه‌ املاک و حقوقی و معماری و شهرسازی و البته طرح نهضت ملی مسکن مطرح و در مقابل مهرداد آهکی با توجه به موضوعات و درخواست‌ها، برای پیگیری و رسیدگی به خواسته‌های آن‌ها، دستورات لازم و مرتبط را به معاونین مربوطه صادر کرد.

ملاقات مردمی مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه ، دو روز در هفته،دو شنبه و چهار شنبه از ساعت ۱۰ ال ۱۲،برگزار می شود و شهروندان برای هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با مراجعه به اداره ارتباطات و اطلاع رسانی  راه و شهرسازی استان و یا از طریق تماس با شماره ۳۷۱۰۸۷۱۲-۰۸۳، درخواست ملاقات عمومی با مدیرکل را ثبت کنند.

برچسب‌ها: