شناسهٔ خبر: 118917 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

طی ۶ ماهه نخست سال جاری؛

تمدید بیش از ۶ هزار کارت هوشمند در البرز

تمدید بارنامه معاون حمل ونقل راهداری البرز گفت: طی ۶ ماهه نخست سال جاری ۶ هزار و چهار کارت هوشمند رانندگان حوزه حمل و نقل کالا و مسافر در استان تمدید شده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(البرز)، میثم قدمی گفت: از ابتدای سال تا پایان شهریورماه سال جاری ۶ هزار و چهار کارت هوشمند رانندگان حمل و نقل کالا و مسافر در این استان تمدید شده است.

وی افزود: همچنین در این بازه زمانی ۲۹۰ کارت هوشمند ناوگان باری و ۱۴۲ کارت هوشمند رانندگان حوزه حمل و نقل کالا صادر شده است.

این مسئول بیان کرد: تمدید کارت هوشمند رانندگان وانت باری پنج مورد و صدور کارت هوشمند ناوگان وانت بار به تعداد ۲۲۰ مورد طی ۶ ماهه نخست سال جاری انجام شد.

قدمی گفت: نظارت بر عملکرد شرکت‌های حمل ونقل کالا با انجام ۴۰ مورد بازدید دوره‌ای صورت گرفت که طی آن نحوه عملکرد شرکت‌ها و عملکرد بارنامه‌ای آنان نیز مورد بازرسی قرار گرفت.

معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز، درباره نظارت بر شرکت‌های حمل و نقل کالا گفت: نظارت بر نحوه اجرای عملکرد شرکت‌ها و رانندگان در زمینه اجرای دقیق ضوابط و دستورالعمل‌های ابلاغی در خصوص ناوگان ملکی شرکت‌ها و رعایت برنامه‌نویسی دقیق مدیر فنی به صورت مستمر انجام می‌شود.