شناسهٔ خبر: 121018 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای رامسرخبرداد:

عملیات روکش آسفالت ۵ کیلومتر از راه‌های روستایی شهرستان رامسر

مازندران رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان رامسر از اجرای عملیات بهسازی و روکش آسفالت ۵ کیلومتر از راه‌های روستایی این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهر سازی از مازندران ، محمد گلیج اظهار داشت: عملیات بهسازی و روکش آسفالت طالش سرا به طول ۲ کیلومتر ، نمکدره به طول ۲ کیلومتر وجنت رودبار به گلین به طول۱کیلومتر  اجرایی شد.

وی خاطر نشان ساخت:  بهسازی و تعریض راه های روستایی به عنوان قسمتی از توسعه روستاها یکی از فعالیت‌های کاری این اداره را شامل شده که شامل حفظ و نگهداری راه‌های روستایی اعم از ترمیم و لکه‌گیری آسفالت، خط‌کشی راه‌های آسفالته، نصب علائم، شانه سازی و پاک‌سازی حریم راه‌های روستایی و ... است.

گلیج در ادامه به اقدامات ایمن سازی این اداره در سطح محورهای تحت پوشش خود اشاره و تصریح نمود : اقدامات ایمن سازی از قیبل تامین روشنایی و رفع خاموشی ، پاکسازی و زیبا سازی حریم راه ها ، شانه سازی ،رنگ آمیزی پایه های تابلو و نرده های پل ، آشکار سازی نقاط پر تصادف ، نصب انواع علائم اخطاری قوس ، مسیرنما و خطر نما ، تعمیر و بازسازی و نصب گاردریل ، ساماندهی و افزایش اثر بخشی علایم در طول محورها تنها بخشی از اقدامات ایمن سازی این اداره  است.