شناسهٔ خبر: 121137 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی از حمایت و پشتیبانی مجلس برخوردار است

موسوی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یازدهم سلامت نفس را یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی دانست و گفت: مهرداد بذرپاش از حمایت مجلس برخوردار است.

سید کاظم موسوی، نماینده مردم اردبیل در یازدهمین دوره مجلس شوای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، درباره ویژگی‌های مهرداد بذرپاش برای تصدی وزارت راه و شهرسازی اظهار کرد: سلامت نفس بذرپاش یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های اوست که می‌تواند در نحوه اداره مطلوب وزارت راه و شهرسازی چه در بخش راه و چه در بخش مسکن موثر بوده و نتایج مثبتی به همراه داشته باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: وی در امور اقتصادی نیز از تخصص لازم برخوردار بوده و گزینه مناسبی برای وزارت راه و شهرسازی است.

موسوی با اشاره به سوابق اجرایی و مدیریتی او به ویژه در دیوان محاسبات کشور و تمجید مقام معظم رهبری از عملکرد دیوان در دوره مدیریتی بذرپاش گفت: بذرپاش یک مدیر موفق است و باید پس از انتخاب به عنوان وزیر راه و شهرسازی به تقویت معاونان و مشاوران خود بپردازد.

وی با بیان اینکه اکثریت نمایندگان با انتخاب بذرپاش به عنوان وزیر راه و شهرسازی موافق هستند، افزود: مجلس پس از وزارت نیز حامی او خواهد بود و در اجرای تصمیماتش کمک خواهد کرد.

مهرداد بذرپاش متولد ۱۳۵۹ در تهران، ریاست دیوان محاسبات کشور، نماینده مجلس در دوره نهم، معاون اجتماعی و امور استان‌های ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان ملی جوانان، مدیرعامل سایپا و مشاور اجتماعی رئیس‌جمهور را در سوابق خود دارد.