شناسهٔ خبر: 121166 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

قاطبه مجلس نظر مثبتی به بذرپاش دارد

بابایی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی گفت : رای قاطبه مجلس با وزیر پیشنهادی دولت خواهد بود.

علی بابابی کارنامه نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی در خصوص ویژگی های فردی وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی ، گفت: بذرپاش یکی از نیروهای با ارزش و جوان است که با اشراف کامل بر موضوعات مختلف به ویژه بر سازمان ها و نهاد های حاکمیتی می تواند در این زمینه مسمر ثمر واقع شود. 

 نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ببیشتر از دو سال از عمر دولت آقای رییسی باقی نمانده و عملکرد وزارت راه در چند ماه اخیر مطلوب نبود، تصریح کرد: با توجه به گستردگی وزارت راه از لحاظ فعالیت، فردی با استراتژی باید به مجلس معرفی می شد که بذرپاش با توجه به عملکرد قبلی خود در سازمان های مختلف بهترین گزینه به نظر می رسد.

وی  گفت : عملکرد مثبت ایشان را می توان در  تقدیر مقام معظم رهبری از نحوه مدیریت بذرپاش در دوره جدید دیوان محاسبات خلاصه کرد.

بابابی با بیان اینکه وزیرپیشنهاد راه و شهرسازی تعامل خوبی با رسانه ها و مجلس دارد، افزود: بذرپاش فردی با نبوغ و خلاق بوده که در تعامل با نیروهای خود زبانزد است.

 نماینده مردم ساری با تاکید بر جوان بودن بذرپاش گفت: منظور ما از جوان بودن معدل سنی فقط نیست بلکه دانش و تجربه و تخصص مد نظر است.

بابایی در پایان خاطرنشان کرد :  فضای مجلس برای ایشان مثبت است و قاطبه نمایندگان به وزیر پیشنهادی رای خواهند داد.