شناسهٔ خبر: 121468 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

اعلام آمادگی سازمان ملی زمین و مسکن در تحقق برنامه و سیاست‌های وزیر راه و شهرسازی

ارسلان مالکی سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن در پیامی ضمن تبریک به‌مناسبت کسب رای اعتماد قاطع نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به مهرداد بذرپاش، از آمادگی و اراده تمامی ارکان و مدیران سازمان ملی زمین و مسکن در تحقق و پیشبرد سیاست‌های وزیر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از سازمان ملی زمین و مسکن، متن این پیام به شرح زیر است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر مهرداد بذرپاش

وزیر محترم راه و شهرسازی

با سلام و احترام؛

با ابراز خرسندی، حسن انتخاب حضرتعالی از سوی ریاست محترم جمهوری و کسب رای اعتماد بالا از سوی نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به عنوان «وزیر راه و شهرسازی» را به جنابعالی و خانواده بزرگ راه و شهرسازی تبریک عرض نموده و با اعتقاد به تخصص، درایت و تجربیات ارزشمندتان در حوزه‌های مختلف مدیریتی و مسائل کلان کشور، موفقیت حضرتعالی در ارتقا و توسعه کیفی حوزه راه، مسکن و شهرسازی را از خداوند متعال مسئلت دارم.

یقیناً در سایه الطاف الهی و با مدیریت جهادی، شاهد جهش در پیشبرد اهداف دولت محترم به‌ ویژه در حوزه اجرای طرح عظیم نهضت ملی مسکن خواهیم بود.

ضمن تبریک مجدد این انتصاب شایسته، آمادگی کامل  و اراده تمامی ارکان، مدیران و کارشناسان سازمان ملی زمین و مسکن برای تحقق و پیشبرد سیاست‌ها، اهداف دولت خدمتگزار و اجرای برنامه‌های مدون وزارت متبوع را اعلام می‌داریم.

بدیهی است دعای خیر مردم شریف ایران اسلامی در این مسیر پر فراز و نشیب و این مسئولیت خطیر و سنگین، همواره همراه شما و تمام تلاشگران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

امید که در سایه الطاف حضرت حق همواره سربلند و پیروز باشید.