شناسهٔ خبر: 122710 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

سرپرست روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران(هما) اعلام کرد:

تخفیف دانشجویی بلیت هواپیمایی هما

هواپیمایی هما سرپرست روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران(هما) اعلام کرد: برای دانشجویان، همسر و فرزندان همراه آنان، در پروازهای بین المللی هما، نرخ تخفیف ۱۰ درصدی بلیت اعمال می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به گفته حسام قربانعلی سرپرست روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران(هما) در راستای رفاه دانشجویان تخفیف ۱۰ درصدی صدور بلیت اعمال می‌شود.

شرایط صدور بلیت دانشجویی در پروازهای بین المللی هما به میزان میزان تخفیف ۱۰ درصد در کابین اکونومی و بر روی کلاس‏های پروازیM,K,Q,V,S,Y انجام می‌شود.

گفتنی‌است صدور بلیت در کلیه دفاتر فروش هما در شعب داخل و خارج و با شروع مسافرت خارج از ایران صورت می‌گیرد و تخفیف نرخ‏‌های دانشجویی شامل دانشجو، همسر و فرزندان بالای ۱۲ سال همراه دانشجو است. همچنین برای اعمال تخفیف، ارسال کپی از کارت دانشجویی به اداره درآمد "هما" به همراه گزارشات فروش، مبدا یا مقصد مسافرت دانشجو، کشور محل تحصیل و یا کشورهای مجاور بر روی شبکه پروازی بین المللی هما لازم است.

همچنین صدور بلیت دانشجویی به دفعات در سال و بر روی شبکه پروازی بین المللی "هما امکان‌پذیر است.

امکان ارتقاء کابین پروازی قبل و بعد از شروع مسافرت با پرداخت ما به التفاوت نرخ و حذف تخفیف محاسبه شده نیز از امکانات این نوع صدور بلیت است.