شناسهٔ خبر: 123670 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان:

تردد در تمامی محورها مازندران به شکل روان جریان دارد

مازندران رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران اظهار داشت: پدیده غالب جوی در اکثر محورهای مواصلاتی استان آسمانی تمام ابری بوده و بارش برف در محورهای هراز و کندوان ادامه دارد اما تردد در تمامی محورهای مواصلاتی استان جریان دارد و ترافیک در این محورها روان گزارش شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران محسن هاشمی رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان مازندران گفت: با آغاز بارش‌ها از شب گذشته در نقاط کوهستانی استان بر شدت بارش‌ها افزوده شده و با توجه به تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارت تصویری مرکز مدیریت راه استان و گزارشات واصله از همکاران راهداری در تمامی محورهای مواصلاتی استان بارش خفیف برف را داریم.

وی با اشاره به ترافیک و تردد روان در جاده‌های استان گفت: پدیده غالب جوی در اکثر محورهای ارتباطی استان آسمانی تمام ابری است .

هاشمی به رعایت نکات ایمنی به هنگام تردد از محورهای مواصلاتی به ویژه گردنه‌های استان تاکید و عنوان کرد: به هم وطنانی که قصد تردد از محورهای کوهستانی استان را دارند توصیه می‌شوند حتماً تجهیزات ایمنی زمستانی به خصوص زنجیر چرخ همراه داشته و با احتیاط رانندگی کنند.