شناسهٔ خبر: 123887 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند خبر داد؛

اجرای گام نخست طرح نهضت ملی با آغاز ساخت یک‌هزار و ۵۲۰ واحد مسکونی در فاز ۳ پرند 

آرش صیادی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند از اجرای گام نخست طرح نهضت ملی مسکن با آغاز ساخت یکهزار و ۵۲۰ واحد مسکونی در فاز ۳ پرند خبر داد.

آرش صیادی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی با اشاره به استقبال متقاضیان از طرح نهضت ملی مسکن میزان ثبت‌نام کنندگان طرح نهضت ملی مسکن را  ۲۲۴  هزار نفر اعلام کرد و گفت: از این میزان ۷۰ هزار نفر واجد شرایط شدند و تاکنون برای  ۲۷  هزار و ۸۰۰ نفر با توجه به برنامه گام اول و دوم افتتاح حساب انجام شده  و برای  ۱۷هزار و ۷۰۰ نفر تخصیص پروژه انجام شده است.  

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند اظهار کرد: در طرح نهضت ملی مسکن برنامه‌ریزی شده تا ۲۷ هزار واحد مسکونی در شهر جدید پرند طی ۴ سال ساخته و به متقاضیان تحویل داده شود. تامین زمین برای ساخت این حجم واحدمسکونی در جنوب فاز۳، فاز ۶، غرب فاز ۷ و ورودی شهر پرند انجام شده است.

به گفته صیادی ساخت یکهزار و ۵۲۰ واحد مسکونی در جنوب فاز سه پرند که دارای پیشرفت فیزیکی ۲۵ درصدی است در ۵ قطعه زمین با ۴۸ بلوک در ۴ طبقه، پارکینگ مسقف و آسانسور در حال ساخت است. در برخی از بلوک ها  ساخت طبقه چهارم آغاز شده است و تعدادی از بلوک‌ها در مرحله سفت‌کاری و دیوارچینی  هستند. همچنین عملیات اجرای تأسیسات نیز  آغاز شده است و تلاش بر این است پیش از زمان مقرر، ساخت واحدهای مسکونی این سایت تمام شود.  

وی در مورد کیفیت ساخت پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن توضیح داد: در ساخت پروژه‌های نهضت مسکن ملی تمام مسائل فنی و مهندسی رعایت شده و در دیوارهای  واحدهای مسکونی مباحث فنی در حوزه  عایق حرارتی و صوتی  و مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان رعایت  شده و با بالاترین کیفیت در حال اجراست.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند تاکید کرد: چنانچه متقاضیان آورده خود را به موقع واریز کنند این پروژه در نیمه اول سال۱۴۰۲ به متقاضیان واگذار خواهد شد.