شناسهٔ خبر: 12450 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

روزهای ۱۱ و ۱۲ مهرماه در سالن همايش‌های صدا و سيما؛

وزرای حمل‌ و نقل هند و سوئیس و دبیرکل OTIF در همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری سخنرانی می‌کنند

همایش فرصتهای سرمایه گذاری وزرای حمل‌ونقل هند و سوئیس و دبیرکل OTIF در همایش بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حمل‌ونقل، مسکن و شهرسازی سخنرانی خواهند کرد.

به گزارش ستاد خبری همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حمل‌ونقل و مسکن و شهرسازی٬ همایش بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حمل‌ونقل، مسکن و شهرسازی ۱۱ و ۱۲ مهرماه ۱۳۹۴ (۳ و ۴ اكتبر ۲۰۱۵) با حضور ۱۵۰ شركت كننده خارجی و ۸۰۰ نفر شرکت‌کننده داخلی از جمله نیتین گاد کاری وزیر حمل و نقل و بزرگراه‌های هند، دوریس لئوتارت وزیر حمل و نقل٬ محیط زیست٬ انرژی و ارتباطات سوئیس و فرانسوا داون دبیرکل سازمان حمل و نقل بین الدولی ریلی - OTIF برگزار خواهد شد.

همچنین دفتر بین‌الملل و صدور خدمات مهندسی وزارت راه و شهرسازی از تعدادی از مقامات خارجی شامل وزرا٬ سفرا٬ دبیران کل تعدادی از سازمان‌های بین‌المللی به منظور شرکت در همایش بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حمل‌ونقل، مسکن و شهرسازی دعوت به عمل آورده است.

اولین همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حمل‌ونقل، مسکن و شهرسازی ۱۱ و ۱۲ مهرماه ۱۳۹۴ در سالن همايش‌های صدا و سيما برگزار خواهد شد./

نظر شما