شناسهٔ خبر: 125146 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

رییس اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان:

تحول در ارتقاء ایمنی راه ها با نصب حفاظ ایمنی

تحول در ارتقاء ایمنی راه ها با نصب حفاظ ايمني رییس اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان از تحول در ایمن سازی راه ها با نصب حفاظ ایمنی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (اصفهان) مهرداد علی اکبری اظهارداشت: پرو‍ژه نصب حفاظ بتنی مفصلی  بین دو باند محورهای کمربندی غربی اصفهان و واریانت اردستان انجام شده است.

وی با اشاره به پیشرفت ۱۰۰ درصدی پروژه  ۷ کیلومتری در کمربندی اصفهان با اعتبار ۱۵۰میلیارد ریال و پیشرفت ۸۵ درصدی پروژه ۶ کیلومتری در واریانت جدید اردستان با اعتبار ۱۶۰ میلیارد ریال عنوان کرد: در راستای ارتقاء ایمنی و کاهش تصادفات در سطح استان پروزه های مشابهی در حال برنامه ریزی و تامین اعتبار است.

رییس اداره ایمنی و حریم راه های استان اصفهان یکی از راه‌های جلوگیری از حوادث جاده ای و به‌طور کلی ایمنی جاده‌ها را استفاده از حفاظ‌های ایمنی عنوان کرد و گفت: ایمن سازی راه ها از الویت های مورد توجه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان بوده که در محورهای موجود با تعویض گاردریل موجود بین دو باند با نیوجرسی مفصلی و در محور های فاقد حفاظ،  نصب حفاظ میانی بتنی برای پیشگیری از خروج محور و برخورد رخ به رخ خودروها است.