شناسهٔ خبر: 125281 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در آستانه دهه فجر؛

عملیات اجرایی ۱۵۰۰ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در نی ریز آغاز شد

عملیات اجرایی ۱۵۰۰  احد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در نی ریز در آستانه دهه مبارک فجر، عملیات اجرایی یک هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن با حضور استاندار فارس، مدیر کل راه و شهرسازی استان و دیگر مدیران استانی و محلی در شهرستان نی ریز آغاز شد.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی فارس، مدیر کل راه و شهرسازی این استان، در حاشیه مراسم آغاز پروژه مسکونی ۱۵۰۰ واحدی در جمع خبرنگاران گفت: این پروژه در زمینی به مساحت ۵۵ هکتار اجرا خواهد شد و ساخت واحدهای مسکونی آن نیز به شکل دو طبقه طراحی شده است.

وی ادامه داد: در این فضای ۵۵ هکتاری، علاوه بر ساخت واحدهای مسکونی، مدرسه، درمانگاه، مسجد، فضای ورزشی و کلانتری نیز ساخته خواهد شد.

مدیر کل راه و شهرسازی فارس بیان کرد: در جریان اجرای این پروژه، چنانچه واریز وجه از سوی مردم به موقع انجام شود، عملیات اجرایی نیز به شکل مستمر و منظم ادامه خواهد داشت.

طالبان تصریح کرد: تاکنون در استان فارس ۴۳۳ هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن نام نویسی کرده اند که ثبت نام ۱۳۳ هزار و ۲۸۲ متقاضی نهایی شده است.

وی بیان کرد: همچنین برای سه هزار و ۳۹۵ واحد مسکونی پروانه ساخت اخذ شده و ۱۷ هزار و ۳۶۴ واحد نیز در مرحله فنداسیون قرار دارد.