شناسهٔ خبر: 125637 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

معاون راهداری استان:

سقوط بهمن محور کندوان و هراز را موقتاً مسدود کرد

مازندران معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران اظهار داشت : به دلیل سقوط بهمن در چند نقطه از محورهای کندوان و هراز ، محورها مذکور تا اطلاع ثانوی موقتاً مسدود است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از مازندران محسن محمدنژاد با اشاره به اینکه اکیپ های راهداری با استقرار در راه های استان در حال خدمت رسانی به مسافران و رانندگان هستند، اظهار داشت: با توجه به سقوط بهمن از رانندگان درخواست می شود علاوه بر رعایت سرعت مطمئنه، از توقف در حاشیه مناطق مستعد ریزش سنگ که با تابلوهای هشدار دهنده مشخص شده است خودداری کنند. 

وی گفت: درحال حاضر تمام نیروهای راهداری با تجهیزات کامل در محورها مستقر و حالت آماده باش هستند تا اقدامات لازم را جهت خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به کاربران جاده‌ای انجام دهند.

محمدنژاد از کاربران جاده ای درخواست کرد : حدالامکان از مسافرتهای غیر ضروری پرهیز کنند و در صورت اجبار به سفر وسایل ایمنی و زنجیر چرخ همراه داشته باشند و درزمان انسداد این محورها، ازمحور سوادکوه به عنوان محور جایگزین تردد کنند.

گفتنی است کاربران جاده ای و مسافرین محترم جهت کسب اطلاع از آخرین شرایط ترافیکی و جوی محورها و همچنین اطلاع از انسدادها و یا محدویت های احتمالی موجود در سطح جاده های استان می توانند در هر ساعت شبانه روز با شماره تلفن گویای 141 تماس حاصل فرمایند. همچنین سایت WWW.141.IRو اپلیکیشن تلفن همراه141 نیز تمامی اطلاعات لازم را در اختیار کاربران محترم قرار می دهد.