شناسهٔ خبر: 125743 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان خبر داد؛

 ۷ کیلومتر از محورِ کاشان - برزک - ورکان به صورت دو بانده تکمیل شد

تکمیل ۷ کیلومتر از محورِ کاشان - برزک - ورکان - اصفهان رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان از تکمیل بیش از ۷ کیلومتر محور کاشان - برزک - ورکان به صورت دو بانده با اعتبار ۵۰ میلیارد تومان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)؛ مجتبی آراسته رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان اظهار داشت: با پیگیری‌های بعمل آمده از سوی مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان و تلاش‌های صورت پذیرفته مشکلات اساسی بخشی از محور کاشان - برزک - ورکان مرتفع شد.  

وی افزود: با تخصیص اعتبارات برای این پروژه، در فاز سوم اجرایی، بیش از هفت کیلومتر از این محور بصورت دوبانده تکمیل شد.  

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان با بیان اینکه، عملیات ساخت و تجهیز علایم ایمنی و نیوجرسی این میزان از محور انجام و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است، اذعان داشت: مسیر فوق حدفاصل سه راهی مرق تا سه راهی سیمان و برگشت آن بوده که با اعتبار بیش از ۵۰ میلیارد تومان، در دهه فجر سال ۱۴۰۱ رسما افتتاح می‌شود.  

وی ابراز داشت: ایمن‌سازی محورهای مواصلاتی حوزه شهرستان کاشان از اولویت‌های راه و شهرسازی بوده است که باهمت شبانه روزی تحقق آن درحال انجام است.  

آراسته خاطرنشان کرد: در ماه‌های گذشته نیز باند دوم محور کاشان به بادرود درحوزه راههای کاشان بصورت کامل تکمیل شد و به بهره برداری رسید که کاهش تلفات جاده‌ای و ایمنی مسافران و کاربران راه ازدست آوردهای این مهم بوده است.