شناسهٔ خبر: 125819 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

با تلاش راهداران قزوین

۱۰خودروی گرفتار بهمن در الموت رهاسازی شدند

سقوط بهمن مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: سرنشینان ۱۰خودروی گرفتار بهمن در جاده در دست ساخت قزوین_الموت_تنکابن با تلاش ۱۲ساعته راهداران استان نجات‌ یافتند و خودروهایشان رهاسازی شد.

‍ به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(راهداری قزوین) جواد حق‌لطفی گفت: بلافاصله پس از دریافت گزارش مدیریت بحران استانداری قزوین مبنی بر گرفتاری چند خودرو در حادثه ریزش بهمن در جاده در حال ساخت قزوین _الموت_ تنکابن تیم‌های راهداری اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان البرز ساعت ۲بامداد امروز چهارشنبه به همراه پنج دستگاه از ماشین آلات سنگین راهداری به محل حادثه اعزام شدند.

وی اضافه کرد:این حادثه در سه مقطع در کیلومتر ۲۴تا ۲۶جاده قزوین _الموت_تنکابن اتفاق افتاده و ۱۰خودرویی را که در حال تردد در این مسیر در دست ساخت بودند گرفتار کرده بود.

حق‌لطفی ادامه داد:در نهایت پس از ۱۲ساعت تلاش بی وقفه تیم‌های راهداری، مدیریت بحران و جمعیت هلال احمر خودروها رهاسازی و مسافران نجات یافتند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین به مسافران و روستاییان توصیه کرد ضمن خودداری از سفرهای غیرضروری در هنگام بارش برف به ویژه در مناطق کوهستانی، پیش از عزیمت به سفر از طریق سامانه ۱۴۱مرکز مدیریت راه‌ها از وضعیت راه‌ها مطلع شوند.