شناسهٔ خبر: 125825 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

پیام مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران به مناسبت دهه فجر

محمد آئینی معاون وزیر راه و شهرسازی در سالروز ورود تاریخی امام خمینی (رحمه‌اله علیه) و آغاز اولین روز از دهه فجر با صدور پیامی چهل‌وچهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به عموم مردم ایران به ویژه ساکنان شریف محلات هدف بازآفرینی شهری تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از شرکت بازآفرینی شهری ایران، محمد آیینی، معاون وزیر راه و شهرسازی در سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (رحمه‌اله علیه) و آغاز اولین روز از دهه فجر با صدور پیامی چهل‌وچهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به عموم مردم ایران به ویژه ساکنان شریف محلات هدف بازآفرینی شهری تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه‌ای مدظله العالی: دهه‌ی فجر، دهه‌ی تجدید قوای نیروهای انقلابی با تجدید یادها و خاطره‌های پُرشکوه آن روزهاست، دهه‌ی تجدید عهد و میثاق ملت ما با انقلاب است، دهه‌ی گرامیداشت بزرگترین معجزه‌ی الهی در این روزگارهاست.
دهه فجر انقلاب اسلامی تبلور شکوه و عظمت نهضت مبتنیِ بر تعالیم امامین انقلاب، که توانست اسلام ناب محمدی را در سرزمین پاک ایران تثبیت کند تا مردم ایران با ولایت‌مداری قلّه‌های رفیع سرافرازی را طی کنند و توطئه‌های نظام استکباری و تحریم‌های ظالمانه خنثی شود. 
شیر زنان و دلیر مردان ایران زمین بارها و بارها در تنگناها و سختی‌ها، حمایت و همراهی همه جانبه خود را از انقلاب و نظام و ملت، با صبر و شکیبایی به اثبات رسانده اند و با بصیرت و هوشیاری نقشه‌های پوچ دشمنان این مرز و بوم را بی اثر کرده‌اند.
ایام ا... دهه مبارکه فجر فرصت مغتنمی به شمار می‌رود تا مروری بر ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب و دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی داشته باشیم. حضرت امام خمینی(رحمه‌اله علیه) بیان داشتند "محرومیت‌زدایی، عقیده و رسم زندگی ماست" و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرمودند "مراد از برقراری نظام مقدس جمهوری اسلامی، همانا فقرزدایی و محرومیت‌زدایی است".  اقدامات و سازندگی‌های مستمر همه دولت‌ها از ابتدای انقلاب تاکنون در راستای نوسازی بافت‌های فرسوده، تاریخی و سکونتگاه‌های غیررسمی و بهبود سطح زندگی هموطنان عزیز ساکن در این مناطق جای تقدیر و تشکر دارد، اما در این مسیر صعب همچنان فعالیت‌های گسترده‌ای لازم است که همکاری و همدلی همه دستگاه‌ها در قالب ستادهای بازآفرینی شهری شهرستان‌ها و استان‌ها و ستاد ملی و همچنین مردم عزیز ساکن در این مناطق را می‌طلبد.
شرکت بازآفرینی شهری ایران همچون گذشته به صورت فعال در این زمینه در حال انجام وظایف خود بوده و الحمداله توانسته است در این دهه مبارکه هم هدایایی از جنس پروژه‌های تأمین خدمات زیربنایی و روبنایی تقدیم مردم عزیز این محلات نماید و هرگونه دست همکاری از سوی سایر نهادها، گروه‌های جهادی و مردمی و ... را به گرمی می‌فشارد و امید است با همیاری همه دلسوزان و دغدغه‌مندان روند نوسازی سقف‌های ناپایدار و لرزان شتاب بیشتری بگیرد.
با درود به روح مطهر آن امام همام، این روز تاریخی و روز رویش جوانه‌های عزت و غیرت و آزادگی را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده‌های معظم شهدا و همه مردم شریف ایران به ویژه ساکنان شریف محلات هدف بازآفرینی شهری تبریک می‌گویم.