شناسهٔ خبر: 125846 - سرویس جاده‌ای
نسخه قابل چاپ

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور خبر داد:

بارش برف و باران در برخی از محورهای استان‌های آذربایجان‌غربی، کردستان و کرمان

باران پاییزی کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان غربی ، کردستان و کرمان و بارش باران در برخی از محورهای استان های بوشهر ، فارس ، کرمانشاه و یزد خبر دادو تاکید کرد: هموطنان از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

بهزاد یوسفی کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت تردد در محورهای برون‌شهری را اعلام کرد و گفت: در محور چالوس محدوده های گرماب و نسا مسیر جنوب  - شمال ترافیک سنگین و در محور هراز محدوده‌های آب اسک و شاهاندشت  مسیر جنوب  - شمال ترافیک نیمه‌سنگین است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور ادامه داد:  در آزادراه تهران – کرج – قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری،  آزادراه قزوین– کرج - تهران  حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک، و محور شهریار – تهران محدوده میدان معادن نیز ترافیک سنگین است.

یوسفی از بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان غربی ، کردستان  و کرمان و بارش باران در برخی از محورهای استان های بوشهر  ، فارس ، کرمانشاه و یزد خبر دادو تاکید کرد: هموطنان از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

وی توضیح داد: محور قدیم خرم آباد - پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد - پل زال و محور خرم آباد - کوهدشت انجام می شود.