شناسهٔ خبر: 126197 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

قرارگاه پلیس راه البرز و پاسگاه جدید آزادراه کرج- قزوین به بهره‌برداری رسید

افتتاح پاسگاه پلیس راه البرز همزمان با ششمین روز از دهه فجر ساختمان‌های قرارگاه پلیس راه البرز و پاسگاه جدید پلیس راه آزادراه کرج- قزوین به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(البرز)، صبح امروز، دوشنبه، ۱۷ بهمن‌ماه همزمان با ششمین روز از ایام‌الله دهه فجر، قرارگاه پلیس راه استان البرز و ساختمان جدید پاسگاه پلیس راه آزادراه کرج- قزوین به همت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و تولی‌گری اداره‌کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای البرز با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

این مراسم با حضور معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری البرز، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز، جانشین فرمانده نیروی انتظامی البرز، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز، رئیس پلیس راه استان البرز و مدیرکل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان در قرارگاه جدید پلیس راه استان برگزار شد.

در این مراسم اولین قرارگاه پلیس راه البرز با اعتباری بالغ بر ۲۳ میلیارد تومان در زمینی به مساحت پنج هزار متر و زیربنای دو هزار متر و ساختمان جدید پاسگاه پلیس راه آزادراه کرج- قزوین نیز در زمینی به مساحت ۱۷۰۰ متر و زیربنای ۵۹۲ مترمربع با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد تومان افتتاح شد.

لازم به ذکر است امروز آیین بهره‌برداری از پاسگاه و پلیس راه‌های کشور به صورت همزمان در ۱۰ استان به صورت وبیناری با حضور سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و سخنرانی فرمانده کل نیروی انتظامی، رئیس سازمان راهداری و  حمل و نقل جاده‌ای و رئیس پلیس راهور فراجا برگزار شد.

تعامل بیش از پیش دستگاه‌های خدمت‌رسان و انتظامی با هدف کاهش ۶۰ درصدی تصادفات در چشم‌اندازی سه‌ساله، ارائه خدمات بیشتر به کاربران جاده‌ای و پرهیز از موازی‌کاری از موضوعاتی بود که توسط سخنرانان بر تحقق آنها تاکید شد.