شناسهٔ خبر: 130019 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اعلام کرد:

استفاده از تمامی ظرفیت گشت های راهداری و ماشین آلات در نقاط پرحادثه خراسان شمالی

مهندس مدیر کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان خراسان شمالی گفت: از تمامی ظرفیت گشت ها و ماشین آلات راهداری در نقاط پرحادثه خراسان شمالی برای کنترل ترافیک نوروزی و کاهش تصادفات استفاده شده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(خراسان شمالی)، محمد مشتری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: با توجه به افزایش یافتن ترافیک در طول راه های حوزه استحفاظی خراسان شمالی به خصوص در راه های شریانی، برای کنترل ترافیک و کاهش تصادفات جاده ای، علاوه بر اجرای طرح پویش همراهان سفر ایمن در دو ایستگاه، از تمامی ظرفیت گشت ها و ماشین آلات راهداری در نقاط پرحادثه و محورهای دو طرفه استفاده کردیم تا هشداری باشد و رانندگان و مسافران ضوابط و قوانین رانندگی را رعایت کنند.

 مشتری افزود: همچنین از خودروهای دستگاه های اجرایی و خودروهای اجاره ای نیز برای کمک به گشت های نامحسوس پلیس راه بهره گرفته ایم تا در جاده ها به رانندگانی که قوانین را رعایت نمی کنند اخطارهای لازم داده شود.

 وی تاکید کرد: از کاربران جاده ای خواهش می کنیم سرعت مطمئنه را رعایت کنند و از سبقت غیرمجاز بپرهیزند.

 مشتری ادامه داد: با توجه به بارش ها و نزولات جوی، شمار تصادفات به خصوص واژگونی افزایش یافته است و رانندگان برای حفظ جان خود و سرنشینان، قوانین و ضوابط رانندگی را رعایت کنند.