شناسهٔ خبر: 133055 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

اقدامات اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نقده تشریح شد:

تسطیح ۲۰ کیلومتر از حریم جاده محمدیار به نقده به صورت رفت و برگشت

2965bb88-bc39-43e4-b3fb-f8c92ff49366.jpg رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نقده از تسطیح ۲۰ کیلومتر از حریم جاده محمدیار به نقده به صورت رفت و برگشت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (آذربایجان غربی)، ابراهیم رستمی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نقده ضمن تشریح اقدامات این اداره و تشکر از زحمات خستگی ناپذیر نقده گفت: با توجه به اینکه محور های مواصلاتی شهرستان نقده به عنوان شاهرگ اصلی حرکت زائرین حسینی به سمت پایانه مرزی تمرچین است،  در راستای اجرای پروژه های استقبال از زائرین ۲۰ کیلومتر از محور محمدیار به نقده و بالعکس تسطیح و حریم سازی شد.

وی افزود: در راستای حذف نقاط پر خطر شهرستان نیز که یکی از اولویت های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان است، ۳ فقره از آبرو های باکسی محور های مواصلاتی شهرستان نقده به طول یک متر تعریض و در حدود ۵ کیلومتر از محور های روستائی شهرستان شانه های خاکی تسطیح و اصلاح شدند.

رستمی خاطر نشان کرد: با توجه به عمر زیاد آسفالت محور های شهری و روستائی حوزه استحفاظی نقده با بهره گیری از ۵۰ تن آسفالت سرد و گرم لکه گیری و چاله پرکنی و در محور نقده به پیرانشهر نیز ۲۰ تن نخاله برداری انجام و حاشیه راه پاکسازی شد.