شناسهٔ خبر: 135504 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب سیستان و بلوچستان خبر داد؛

اعزام ۴۰۰ زائر از جنوب سیستان و بلوچستان به مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)

ناوگان اتوبوسی.jpg مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب سیستان و بلوچستان گفت: ۴۰۰ زائر از جنوب سیستان و بلوچستان در قالب ۱۰ اتوبوس به مرقد مطهر امام خمینی(ره) اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از ایرانشهر، جلال الدین قادری گفت: شرکت کنندگان در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) از جنوب استان با ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری در روز جمعه مورخ ۱۲ خرداد به مرقد مطهر امام خمینی(ره) اعزام شدند.

قادری افزود: با برنامه ریزی های انجام شده هماهنگی لازم به منظور اعزام زائران به مراسم سی و چهارمین سالگرد رحلت حضرت امام خمینی(ره)، با انجمن صنفی شرکت‌ها و موسسات حمل و نقل مسافر جنوب استان صورت گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: به منظور ارتقای ایمنی، انجمن صنفی شرکت‌ها و موسسات حمل و نقل مسافر جنوب استان و مدیران شرکت‌های حمل و نقل مسافر نسبت به نظارت بر عملکرد مدیران فنی و بازدید از ناوگان قبل از اعزام اهتمام جدی دارند.

این مقام مسئول از آمادگی راهدارخانه ها و اکیپ های راهداری و بهره گیری از عوامل راهداری در کنار نیروهای حمل و نقلی به منظور ارائه خدمات حمل و نقلی به زائرین و حضور مداوم و مستمر در سطح جاده های جنوب استان خبر داد و خاطرنشان کرد: هماهنگی با مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی برای آمادگی کامل در زمینه ارائه خدمات به زائرین انجام شده است.