شناسهٔ خبر: 135516 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

عضو هیات مدیره و راهبر فرودگاه بین المللی مهرآباد خبر داد؛

توقف ۵ ساعته پروازهای پایانه هوایی تهران در سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی

ابراهیم مرادی عضو هیئت مدیره و راهبر فرودگاه بین المللی مهرآباد از توقف پروازهای فرودگاه‌های مستقر در پایانه هوایی تهران از جمله فرودگاه‌های مهرآباد و حضرت امام خمینی(ره) در روز ۱۴ خرداد از ساعت هشت تا ۱۳ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی فرودگاه بین المللی مهرآباد؛ ابراهیم مرادی عضو هیات مدیره و راهبر فرودگاه بین المللی مهرآباد از توقف پروازهای فرودگاه‌های مستقر در پایانه هوایی تهران از جمله فرودگاه‌های مهرآباد و حضرت امام خمینی(ره) در روز ۱۴ خرداد از ساعت هشت تا ۱۳ خبر داد.

مرادی ضمن تسلیت سالروز رحلت بنیانگذارانقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) اظهار داشت: با توجه به برگزاری مراسم در روز یکشبنه ۱۴ خرداد، پروازهای فرودگاه مهرآباد و فرودگاه های مستقر در پایانه هوایی تهران به مدت پنج ساعت متوقف خواهد شد.

وی افزود: مراتب این تصمیم با صدور اطلاعیه های هوانوردی به آگاهی تمام کاربران و شرکت های هواپیمایی رسیده است.

عضو هیات مدیره و راهبر فرودگاه مهرآباد ضمن درخواست از مسافران، گفت: مسافران بر اساس ساعت درج شده بر روی بلیت خود در ترمینال‌های فرودگاه جهت انجام تشریفات سفر حاضر شوند و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با سامانه ۱۹۹ (اطلاعات پرواز فرودگاه بین المللی مهرآباد) تماس بگیرند.