شناسهٔ خبر: 135915 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خبر داد:

پل عابر پیاده دانشکده فنی پسرانه بوشهر به زودی تکمیل می شود

پل عابر پیاده دانشکده فنی پسرانه بوشهر به بهره برداری می‌رسد مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر گفت: پل عابر پیاده جدید بزرگراه بوشهر- برازجان در مقابل دانشکده فنی و حرفه‌ای پسرانه امام خامنه‌ای بوشهر به‌زودی تکمیل خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (بوشهر) مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر گفت: پل عابر پیاده جدید بزرگراه بوشهر- برازجان در مقابل دانشکده فنی و حرفه‌ای پسرانه امام خامنه‌ای بوشهر به‌زودی تکمیل خواهد شد.

عبدالکریم اخترشناس با اشاره به نصب عرشه این پل در صبح جمعه ۱۹ خردادماه افزود: برای اجرا و نصب این پل افزون بر ۳۸ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی هزینه شده است.
اخترشناس یادآور شد: این پل به منظور رفع نقطه حادثه‌خیز و سهولت در رفت و آمد دانشجویان در دست اجراست و با توجه به نصب عرشه آن، در شرف تکمیل و بهره‌برداری می‌باشد.
به گفته وی، عرشه پل عابر پیاده آموزشکده فنی و حرفه ای پسران بوشهر به طول ۴٧ متر دارای دو رمپ استاندارد با ظرفیت سواره‌رو (موتورسیکلت) و پیاده‌رو است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یادآور شد: در حال حاضر تعداد ۱۴ دستگاه پل عابر پیاده در سطح محورهای ارتباطی بوشهر در حال بهره‌برداری است.