شناسهٔ خبر: 143229 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

امکان اعزام زائران اربعین از تهران به نجف اشرف فراهم شد

ناوگان عراقی اعزامی از استان تهران به نجف امکان اعزام مستقیم زائران اربعین حسینی از تهران به نجف اشرف به صورت یکسره با آماده سازی ۱۵۰ دستگاه اتوبوس فراهم شده است. 

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران؛ مهدی قلیزاد دبیر ستاد اربعین اداره کل راهو شهرسازی استان تهران گفت: با تدبیر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و تلاش همکاران محترم در  دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی و اداره ترانزیت این اداره کل استان تهران و با توجه به توافق صورت گرفته با طرف عراقی جهت توسعه و تسهیل حمل ‌و نقل مسافر، به عتبات عالیات و رفاه زائرین اباعبدالله الحسین (ع) که در ایام اربعین از استان تهران عازم هستند، با استفاده از ظرفیت ۱۵۰ دستگاه اتوبوس عراقی؛ امکان اعزام مستقیم زائرین از مبداء تهران به مقصد نجف اشرف به صورت یکسره، آغاز شده است. 

وی همچنین افزود: زائرانی که قصد سفر یکسره از مبداء تهران به نجف اشرف را دارند جهت تهیه بلیت می‌توانند علاوه بر مراجعه حضوری به دفاتر فروش شرکت‌های حمل ‌و نقل بین المللی مسافر مستقر در پایانه غرب به سایت‌های فروش بلیت آنها و یا سایت‌های معتبر و مجاز فروش بلیت در کشور مراجعه و نسبت به رزرو و خرید بلیت اقدام کنند. 

گفتنی است این امکان علاوه بر زائرین استان تهران برای کسانی که از مبداء شهرهای اصفهان، قم و ساری نیز قصد عزیمت دارند نیز فراهم شده است.