شناسهٔ خبر: 143459 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

مدیرعامل شرکت عمران پردیس خبر داد:

افتتاح‌های گسترده مسکن مهر پردیس در آینده نزدیک/ احداث مرکز محله فاز ۵ شمالی در ۱۸ ماه کاری

محبت خواه مدیرعامل شرکت عمران شهر پردیس گفت: به زودی افتتاح گستره مسکن مهر پردیس با حضور مقامات ارشد کشور در شهر پردیس برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از شرکت عمران شهر جدید پردیس، ظهر امروز ۷ شهریورماه با حضور استاندار تهران، پروژه‌های روبنایی شهر پردیس مورد بهره‌برداری قرار گرفت.  

محبت‌خواه، مدیرعامل شرکت عمران پردیس، در حاشیه آیین افتتاح مدرسه و کلنگ‌زنی احداث مرکز محله فاز ۵ شمالی اعلام کرد: به زودی افتتاح گستره مسکن مهر پردیس با حضور مقامات ارشد کشور در شهر پردیس برگزار خواهد شد.ما برای تحویل واحد منتظر افتتاح نیستیم و واحدها بلافاصله پس از تکمیل، بلوک به بلوک تحویل مالکان می‌شود.  

به گفته محبت‌خواه، مرکز محله‌ای که امروز کلنگ‌زنی شد جهت خدمات به ساکنان فاز ۵ شامل کاربری‌های مسجد با زیربنا ۱۹۸۰ متر مربع، بوستان با زیربنا ۸۴۸۶ متر مربع و مجتمع تجاری با زیربنا ۴۳۹۲ متر مربع خواهد که در ۱۸ ماه کاری به صورت مشارکتی توسط شرکت سرمایه‌گذاری مسکن پردیس احداث خواهد شد.

با تاکید مدیرعامل شرکت عمران پردیس، به زودی ۶ مدرسه دیگر نیز تحویل اداره آموزش و پرورش می‌شود. با توجه به حضور استاندار تهران در یادمان شهدا فاز ۱۱، محبت‌خواه اشاره‌ای نیز به این یادمان داشت و اعلام کرد قرار است مشاور مربوطه طرح ویژه‌ای را ارائه دهد و شرکت عمران به صورت ویژه این یادمان را تکمیل نماید.