شناسهٔ خبر: 145836 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

️ثبت‌نام ١۴ هزار خانوار میاندوآبی در نهضت ملی مسکن

دکتر حمزه لو مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: تامین اراضی مورد نیاز برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان میاندوآب با جدیت دنبال می‌شود و ١۴ هزار خانوار در این شهرستان در نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (آذربایجان غربی)، سید محسن حمزه‌لو با حضور در جمع مردم شهرستان میاندوآب، اظهار داشت: ۴ هکتار از اراضی ملی داخل محدوده شهر میاندوآب برای حمایت از تولید مسکن در شهرستان میاندوآب تأمین شده و الحاق بخشی از اراضی به داخل محدوده شهری می‌تواند زیرساخت مورد نیاز برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن را فراهم کند.

وی با اشاره به اینکه اراضی مشخص شده برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن تعیین تکلیف می‌شود، گفت: سهمیه شهرستان میاندوآب ساخت ۱۲ هزار مسکن در شهرستان میاندوآب است. 

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی در خصوص مشکلات تعاونی‌های مسکن در شهرستان میاندوآب، اظهار داشت: بررسی و پیگیری مسائل این تعاونی‌ها با جدیت دنبال می‌شود تا زمینه خانه دار شدن آحاد مردم فراهم شود.

حمزه‌لو با اشاره به مهمترین پروژه‌های راه و شهرسازی در شهرستان میاندوآب تصریح کرد:  توجه به استانداردسازی راه‌های اصلی شهرستان‌ از دیگر اولویت‌های این اداره کل بوده و با جدیت دنبال می‌شود.

وی بیان کرد: ساخت و توسعه محور میاندوآب_سرچم از طرح‌های ناتمام در حوزه شهرستان میاندوآب است که پس از سالها عملیات خاکبرداری در قطعات باقی‌مانده تکمیل و با شروع عملیات آسفالت تا پایان فصل کاری امسال این محور به بهره‌برداری می‌رسد.