شناسهٔ خبر: 145941 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

واگذاری ۱۰۰ قطعه زمین در راستای طرح جوانی جمعیت در لرستان

شاکرمی مدیرکل لرستان سرپرست اداره کل راه و شهرسازی لرستان گفت: امروز ۲۶ قطعه در پل‌دختر و ۷۴ قطعه زمین در الیگودرز به متقاضیان طرح جوانی جمعیت واگذار شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه‌وشهرسازی (لرستان)، بهزاد شاکرمی سرپرست اداره کل راه‌وشهرسازی لرستان ظهر امروز در آیین واگذاری ۱۰۰ قطعه زمین در راستای طرح جوانی جمعیت مربوط به شهرهای الیگودرز و پل‌دختر که با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه‌وشهرسازی برگزار شد، اظهار کرد: ما در لرستان به‌شدت با کمبود زمین هم در بحث نهضت ملی و جوانی جمعیت مواجه هستیم، اما کوتاه نیامده‌ایم و همه تلاش خود را برای تامین زمین مورد نیاز متقاضیان انجام داده‌ایم.

وی بیان کرد: تاکنون ۹ هزار و ۲۳۸ متقاضی طرح جوانی جمعیت داشتیم که در سامانه وزارت راه‌وشهرسازی ثبت نام کردند.

سرپرست اداره کل راه‌وشهرسازی لرستان با اشاره به اینکه ما حدود یک ماه پیش در بروجرد واگذاری ۱۷۳ قطعه زمین در قالب طرح جوانی جمعیت داشتیم، گفت: امروز هم ۲۶ قطعه در پل‌دختر و ۷۴ قطعه زمین در الیگودرز به متقاضیان واگذار می‌شود.

شاکرمی خاطرنشان کرد: در الیگودرز ۱۱۰۰ متقاضی و در پل‌دختر نیز ۵۵۵ متقاضی طرح جوانی جمعیت داریم که امروز ۱۰۰ قطعه از این تعداد به متقاضیان واگذار شد.

وی با اشاره به اینکه در تلاش هستیم به‌ویژه در خرم‌آباد که متقاضی بالا است، زمین مورد نظر را تامین کنیم، گفت: در راستای اختصاص زمین مورد نیاز نهضت ملی مسکن و جوانی جمعیت توافقاتی با مالکین انجام داده‌ایم و به زودی شاهد اقدامات خوبی در زمینه تخصیص زمین خواهیم بود.