شناسهٔ خبر: 145949 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

با حضورمسولین استانی وشهرستانی:

۱۸۴ قطعه زمین رایگان به متقاضیان جوانی جمعیت در استان اصفهان واگذار شد

عکس اخبار جشن جوانی جمعیت اصفهان آیین واگذاری ۱۸۴ قطعه زمین رایگان در استان اصفهان به واجدان شرایط قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به صورت نمادین در شهر جدید مجلسی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از استان اصفهان؛ آئین واگذاری ۱۸۴ قطعه زمین در هشت شهر استان اصفهان ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت برگزار شد.

علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در حاشیه این آئین اظهار کرد: ۶۷ قطعه زمین در شهر جدید مجلسی، ۵۰ قطعه در دهاقان، ۱۷ قطعه در آران و بیدگل، ۱۷ قطعه در خوانسار، ۱۰ قطعه در فریدن، هشت قطعه در فریدونشهر، هشت قطعه در نطنز و هفت قطعه در شاهین شهر به متقاضیان واجد شرایط قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت واگذار می‌شود که بصورت نمادین در شهر جدید مجلسی از توابع شهرستان مبارکه مراسم بصورت رسمی برگزار و قرارداد واگذاری به متقاضیان اهدا شد.  

وی با بیان اینکه پیش از این نیز اعطا قرارداد واگذاری به یک هزار و ۱۰۰ خانواده مشمول قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت اجرایی شده است، خاطرنشان کرد: تامین زمین برای سایر مشمولین این طرح در استان اصفهان در حال پیگیری است تا در مراحل بعدی واگذاری به آنان انجام شود.   

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان بیان کرد: در شهر جدید مجلسی برای تعداد ۶۷ نفری که در این آیین قرارداد واگذاری دریافت کردند قبلا قرعه کشی انجام شده بود و برای ۲۲ نفر دیگر که تکمیل مدارک نمودند در این مراسم قرعه کشی انجام می‌شود.  

وی با بیان اینکه مساحت اراضی واگذاری حداکثر ۲۰۰ متر است گفت: پس‌ از واگذاری زمین، ساخت واحدها با خانوارها می‌باشد و متقاضیان پس از ۲ سال نفس تا ۸ سال مبلغ آماده سازی زمین را پرداخت می‌کنند.