شناسهٔ خبر: 14649 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

با حکم وزیر راه و شهرسازی صورت گرفت؛

انتصاب مدیرکل جدید راه و شهرسازی آذربایجان غربی

داریوش نصر مراسم تودیع و معارفه مدیرکل سابق و جدید اداره راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی امروز با حضور معاون شهرسازی ومعماری وزارت راه وشهرسازی و جمعی از مدیران استانی و شهری در این استان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی٬ عباس آخوندی طی حکمی داریوش نصر را به مدیرکلی اداره راه و شهرسازی آذربایجان غربی منصوب‌ کرد.

در بخشی از متن حکم عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی آمده است:

جناب آقای داریوش نصر

سلام علیکم

نظر به سوابق و تجربه‌های ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی منصوب می‌شوید. در انجام این مأموریت ضروری است، قوانین، سیاست‌ها، آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی دولت، وزیر و معاونان محترم به دقت اجرا شود. به خصوص در نگهداری راه‌ها و ایمن‌سازی محورهای مواصلاتی استان مراقبت ویژه به عمل آورید. همچنین هماهنگی با مقامات محلی و در رأس آنان استاندار محترم، ارتباط منظم با شهرداران شهرهای تابعه آن استان ابلاغ می‌گردد. افزون بر این جنابعالی مسئولیت هماهنگی تمام اداره‌های کل و سایر دوائر تابعه وزارتخانه در استان را بر عهده دارید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در خدمت به شهروندان عزیز و تلاش در جهت سرافرازی جمهوری اسلامی ایران را از خداوند متعال مسألت دارم.

 مراسم تودیع آقای خلیل محبت‌خواه مدیرکل سابق استان و معارفه داریوش نصر به عنوان مدیرکل اداره راه و شهرسازی آذربایجان غربی امروز با حضور پیروز حناچی معاون محترم شهرسازی و معماری وزارت راه وشهرسازی در این استان برگزار شد./

نظر شما