شناسهٔ خبر: 15168 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی در گفتگوی ویژه خبری:

رفع مشکلات ایرلاین‌ها و آژانس‌های هواپیمایی با اجرای آزادسازی نرخ بلیت تا ۶ ماه آینده

آژانس مسافرتی رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی با تاکید بر اجرای بند ب ماده ۱۶۱ قانون برنامه پنجم توسعه مبنی بر آزادسازی نرخ بلیت هواپیما گفت: با اجرای آزادسازی نرخ بلیت هواپیما تمام مشکلات امروز شرکت ها و آژانس ها در مدت ۳ تا ۶ ماه آینده رفع می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمد حسن کرمانی شب گذشته به عنوان مهمان تلفنی برنامه گفتگوی ویژه خبری با موضوع «آزادسازی نرخ بلیت هواپیما» گفت: تمام ایرادات و مشکلات صنعت هوانوردی به دلیل تکلیفی بودن و عدم اجرای آزادسازی نرخ بلیت هواپیما بوده است.

وی در دفاع از گران‌فروشی بلیت توسط برخی از آژانس‌های هواپیمایی گفت: برای دفاع باید اتهام‌نامه مشخصی باشد. شاید اگر تعدادی از آژانس‌ها نرخ‌ها را بالا می‌برند قطعا برای ایام و روزهای خاصی از سال است.

رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی افزود: آژانس‌های هواپیمایی ۳۶۰ روز از سال نرخ بلیت مشهد را با قیمت ۶۰ هزار تومان می‌فروشند؛ چرا کسانی که مدعی دفاع از حقوق جامعه هستند در آن زمان به فکر آژاس‌ها نیستند.

کرمانی افزود: اقتصاد کشور که اقتصاد حمل و نقل هوایی نیز بخشی از آن است اگر قرار باشد تحت تاثیر سلیقه افراد غیر متخصص باشد همچنان با مشکلات دست و پنجه نرم می کند.

وی با تاکید بر اجرای بند ب ماده ۱۶۱ قانون برنامه پنجم توسعه مبنی بر آزادسازی نرخ بلیت هواپیما گفت: با اجرای آزادسازی نرخ بلیت هواپیما تمام مشکلات امروز شرکت ها و آژانس ها در مدت ۳ تا ۶ ماه آینده رفع می شود./

نظر شما