شناسهٔ خبر: 151758 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

شانه‌سازی و تعریض برخی از محورهای شهرستان بن

عملیات شانه سازی محور کنگاور استان کرمانشاه رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بن گفت: طی سال جاری محورهای گردنه بارده و سه راهی حیدری به جمال‌لو نیز شانه‌سازی و تعریض شدند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی از اداره کل راهداری حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری، ناصر رئیسی گفت: ۱۷ نیروی انسانی با ۱۶ دستگاه در راهدارخانه شهرستان بن مشغول خدمت هستند و تا کنون اقدامات بسیاری برای مواجهه با زمستان انجام شده است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بن افزود: انجام ۶۵ کیلومتر خط‌کشی، خرید و ذخیره ۲ هزار تن شن و ۳۵۰ تن نمک و شانه‌سازی از جمله این اقدامات است.

رئیسی ادامه داد: لکه گیری آسفالت در محورهای بارده به کرسنک به طول۱۵ کیلومتر، محور یان‌چشمه به حیدری به طول ۴ کیلومتر، سه راهی هوره به سه راهی دشتی به طول ۳ کیلومتر و در مسیر پیربلوط به ارجنک به طول ۵ کیلومتر انجام شد.

وی به تعمیر و اصلاح تابلوها اشاره کرد و بیان داشت: برخی از جاده‌های این شهرستان نیاز به نصب تابلو داشت که به صورت رندم تابلوهایی بر سر پیچ‌های خطرناک نصب شد و نصب تابلو در محورها به صورت کامل نیازمند جذب پیمانکار است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بن با بیان اینکه وضعیت چراغ‌های چشمک‌زن ماهانه بررسی و تعمیرات لازم انجام می‌شود، گفت: طی سال جاری گردنه بارده و سه راهی حیدری به جمال‌لو نیز شانه‌سازی و تعریض شدند.