شناسهٔ خبر: 15663 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

در خانه وارطان برگزار می‌شود:

«بازخوانی مفهوم ايران‌شهر» از دیدگاه محمد بهشتی

نشست ایران شهر سیدمحمد بهشتی در هفتمین نشست از سلسله نشست‌های ایران‌شهر به «بازخوانی مفهوم ايران‌شهر می‌پردازد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، هفتمین نشست از سلسله نشست‌های ایران‌شهر با عنوان «بازخوانی مفهوم ايران‌شهر» روز سه‌شنبه اول دی ماه ۹۴ در خانه گفتمان شهر و معماری (خانه وارطان) برگزار می‌شود. مهندس سید محمد بهشتی رییس پژوهشگاه میراث فرهنگی، صنايع دستی و گردشگری به عنوان سخنران در این نشست حضور خواهد داشت.

ششمین نشست از سلسله نشست‌های ایرانشهر با عنوان «مدلی برای تحلیل ایران‌شهر» با سخنرانی شهین‌دخت خوارزمی، پنجمین نشست با عنوان «شهر در اندیشه ایران‌شهری» با سخنرانی دکتر سیدمحسن حبیبی و چهارمین نشست نیز با موضوع «شهر ایرانی به مثابه زمینه ارتباطات انسانی، ضرورت مطالعه عرصه‌های شهری و حوزه عمومی، از شارستان تا امروز» با سخنرانی دکتر هادی خانیکی، سومین نشست با سخنرانی اسماعیل بنی اردلان با عنوان «طرح توسعه اندیشه ایران‌شهر»، دومین نشست با سخنرانی احمد سعیدی‌نیا با عنوان طرح «توسعه اندیشه ایران‌شهر» و اولین نشست با سخنرانی دکتر عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازیبرگزار شده بود.

نشست «بازخوانی مفهوم ايران‌شهر» در نخستین روز دی ماه از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در خانه گفتمان شهر و معماری (خانه‌ای از معماری وارطان) واقع در خیابان طالقانی غربی، میدان فلسطین، پلاک ۵۱۴  برگزار می‌شود./

نظر شما