شناسهٔ خبر: 161922 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

برقراری پروازهای «وارش» از فرودگاه بین المللی کرمان برای نخستین بار

وارش مدیرکل فرودگاه‌های استان کرمان از ورود پروازهای برنامه‌ای شرکت هواپیمایی «وارش» برای اولین بار به استان کرمان خبر داد و گفت: پروازهای این شرکت از مشهد مقدس به کرمان و بالعکس در روزهای سه شنبه و جمعه هر هفته برنامه‌ریزی و انجام می شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از روابط عمومی فرودگاه‌های استان کرمان، علی جزینی زاده مدیر کل فرودگاه‌های استان کرمان از ورود پروازهای برنامه ای شرکت هواپیمایی «وارش» برای اولین بار به استان کرمان خبر داد و افزود: با پیگیری‌های به عمل آمده و به یمن ماه مبارک رمضان و نوروز، پروازهای برنامه‌ای شرکت هواپیمایی وارش برای نخستین‌بار در فرودگاه بین المللی کرمان برقرار و آغاز شده‌است.

وی ادامه‌داد: پروازهای این شرکت از مشهد مقدس به کرمان و بالعکس در روزهای سه شنبه و جمعه هر هفته برنامه ریزی و انجام‌ می‌شود.

لازم به ذکر است این پروازها با هواپیماهای بوئینگ ۵۰۰-۷۳۷ شرکت هواپیمایی وارش انجام می‌شوند.

هم اکنون شرکت‌های هواپیمایی جمهوری اسلامی (ایران‌ایر)، ماهان، زاگرس کاسپین، آتا و هم اکنون نیز وارش در فرودگاه بین المللی کرمان پرواز برنامه‌ای دارند.

مقاصد پروازی داخلی این فرودگاه به تهران، مشهد مقدس، شیراز، اهواز، تبریز، اصفهان و کیش و مقاصد بین المللی به بغداد و نجف اشرف است.