شناسهٔ خبر: 163562 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

برنامه "هما" برای بازسازی و بازگشت ۵ فروند هواپیمای زمین‌گیر به ناوگان ملی

فرزادی پور مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از بازسازی و بازگشت ۴ تا ۵ فروند هواپیمای زمین‌گیر به ناوگان هما در ماه‌های آینده خبر داد.

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، از روابط عمومی "هما"، شمس الدین فرزادی پور مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از فعال شدن چند فروند هواپیمای زمین‌گیر "هما" در ماه‌های آتی خبر داد.

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران  "هما"  با بیان اینکه بازگشت هواپیماهای زمین‌گیر از برنامه‌های “هما” برای افزایش ناوگان است گفت: بازسازی و بازگشت ۴ تا ۵ فروند هواپیمای زمین‌گیر "هما" برنامه‌ای است که بنا داریم در آینده نزدیک محقق کنیم.

فرزادی پور در مورد سایر برنامه‌های شرکت در این زمینه اظهار کرد: برنامه تامین هواپیما طبق گذشته در سال جاری نیز  ادامه خواهیم داد .به کار گیری هواپیماهای مورد نیاز  به شکل اجاره ای از بخش خصوصی یکی دیگر از اقدامات "هما "در این خصوص است.

مدیرعامل "هما " درباره تامین هواپیما از شرکت‌های خارجی گفت: در وهله اول هدف اجاره از شرکت‌های داخلی است، در صورتی که صرفه اقتصادی برای شرکت داشته باشد شرکت‌های خارجی را نیز مد نظر داریم.