شناسهٔ خبر: 163794 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

بیانیه‌ اداره‌کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه در حمایت از پاسخ قاطع ایران به رژیم صهیونیستی

بیانیه‌ اداره‌کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه در حمایت از پاسخ قاطع ایران اسلامی به جنایت رژیم صهیونیستی اداره‌کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه در حمایت از پاسخ قاطع ایران اسلامی به جنایت رژیم صهیونیستی بیانیه‌ای صادر کرد.

به‌گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(کرمانشاه)، اداره‌کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه در حمایت از پاسخ قاطع ایران اسلامی به جنایت رژیم صهیونیستی بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است که پاسخ ایران به جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در چارچوب دفاع ایران از خود و حق مسلم جمهوری اسلامی ایران بود که توسط همه قوانین و هنجارهای بین‌المللی تضمین شده است.

حملات گسترده موشکی و پهپادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه اهدافی در مناطق مختلف سرزمین‌های اشغالی نیمه شب گذشته صورت گرفت.

این عملیات با نام «وعده صادق» پاسخی به حمله جنگنده‌های ارتش اسرائیل به ساختمان کنسولگری کشورمان در دمشق بود که طی آن سردار محمدرضا زاهدی فرمانده مستشاران ایرانی در سوریه و لبنان به همراه 6 نفر از همرزمانش به شهادت رسیدند.

در این عملیات، انبوهی از پهپادها و موشک‌های کروز در موج اول به سمت سرزمین‌های اشغالی پرتاب شده و در موج های بعدی، تعداد زیادی از موشک‌های بالستیک دوربرد ایرانی به سمت اهداف شلیک شدند.

تصاویر اصابت پی در پی و دقیق موشک‌های بالستیک به اهداف خود و اذعان رسانه‌های اسرائیلی به انهدام پایگاه هوایی این رژیم در صحرای نقب بیانگر توانمندی تجهیزاتی و تاکتیکی ایران و ناتوانی سامانه‌های پدافندی ارتش رژیم صهیونیستی در مقابله با آنان است.

اداره‌کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه ضمن شرکت در تجمع حمایت از رزمندگان اسلام در مقابل مسجد جامع شهر کرمانشاه، حمایت خود را پاسخ صریح نیروهای جان‌ بر کف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام می‌دارد و این پیروزی را به ساحت مقدس امام عصر(ع) و نایب بر حق ایشان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و تمام مردم شریف ایران تبریک می‌گوید.