شناسهٔ خبر: 163835 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

به میزبانی استانداری خراسان رضوی برگزار شد؛

جلسه کارگروه قرارگاه نهضت ملی مسکن استان با محوریت تسهیلات و تامین زمین

اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی جلسه پایش و بررسی عملکرد استان خراسان رضوی با محوریت تسهیلات و تامین زمین برگزار و عملکرد استان در بخش های مختلف بررسی شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (خراسان رضوی)، وحید داعی مدیر کل راه و شهرسازی و دبیر شورای مسکن استان روز یکشنبه در حاشیه جلسه کارگروه قرارگاه نهضت ملی مسکن استان که در محل دفتر معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی به ریاست جواد خدایی و با حضور اعضای مرتبط برگزار شد، عملکرد استان در این بخش ها تشریح شد.  

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی با اشاره به اینکه اقدامات موثری طی چند ماه اخیر در حوزه تامین زمین و رفع نیاز استان در حوزه نهضت ملی مسکن انجام شده است، تاکید کرد: اداره کل راه‌ و شهرسازی استان و دستگاه‌های ذی‌ربط درباره فعال کردن پروژه‌ها در اراضی تامین شده تسریع و اقدامات لازم در خصوص اتمام پروژه‌های فعال در استان صورت گرفته است.

وی از ارایه بخش به بخش اقدامات در حوزه تامین زمین، آماده سازی، واگذاری و تخصیص زمین، مدیریت متقاضیان، تامین مالی، خدمات زیربنایی-روبنایی، مشوق های غیرمالی-مجوزها و حقوق دولتی و ... خبر داد.  

گفتنی است در این جلسه معاونین و برخی روسای ستادی اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی نیز حضور داشتند.