شناسهٔ خبر: 164114 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

برنامه‌ریزی برای ارتقای آموزش‌های مهارتی ۵۰ هزار نفر از ساکنان محلات هدف

جلسه به منظور برنامه‌ریزی جهت تحقق آموزش‌های مهارتی‌، فنی و شغلی برای حدود ۵۰ هزار نفر از ساکنان محلات هدف، نشستی با حضور مدیران اداره آموزش سازمان فنی و حرفه‌ای کشور و مدیرکل و کارشناسان دفتر مطالعات کاربردی و امور ترویجی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از شرکت بازآفرینی شهری ایران، به منظور برنامه‌ریزی جهت تحقق آموزش‌های مهارتی‌، فنی و شغلی برای حدود ۵۰ هزار نفر از ساکنان محلات هدف، نشستی با حضور مدیران اداره آموزش سازمان فنی و حرفه‌ای کشور و مدیرکل و کارشناسان دفتر مطالعات کاربردی و امور ترویجی برگزار شد.

این نشست با هدف ارتقای توانمندسازی اجتماعی و اقتصادی ساکنان محلات و محدوده‌های هدف بازآفرینی شهری در قالب آموزش فنی و حرفه‌ای و برنامه‌ریزی جهت تحقق آموزش‌های مهارتی‌، فنی و شغلی برای حدود ۵۰ هزار نفر از ساکنان‌ این محدوده‌ها در شرکت بازآفرینی شهری ایران برگزار شد.

در این نشست ضمن بازنگری، اصلاح و تمدید تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین شرکت بازآفرینی شهری ایران و سازمان فنی و حرفه‌ای، نحوه همکاری مشترک با کمیته امداد امام خمینی (ره) در راستای تحقق پذیری اعطای تسهیلات به آموزش دیدگان و نحوه نظارت، رصد و پایش اقدامات آموزشی در استان‌ها از طریق شرکت و ادارات کل راه و شهرسازی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.